לא רק אמסטרדם – יעדי תיירות קנאביס

עד לא מזמן כשהיינו מדברים על לגליזציה ועולם ירוק היינו חושבים ישר על אמסטרדם, בשנים האחרונות יותר ויותר מדינות נכנסות אל תוך לגליזציה ופותחות את שעריהן ללא מעט תיירות של חובבי הירוק. לא מעט תיירים אשר היו רואים את אמסטרדם כברירת מחדל מצביעים ברגליים והולכים לחוות את חווית העישון יחד עם חוויה תרבותית חדשה – אז מה הם אותם היעדים שהפכו לאהובים בקרב חובבי הירק ב2021?

מישהו אמר דרום אמריקה: אורוגוואי

בשנת 2014 המדינה הדרום אמריקאית החליטה לשנות את החוק ולהתיר שימוש והחזקת קנאביס באופן חוקי ומלא במדינה, בשנים האחרונות שגשגה המדינה רבות תודות לתרבות צריכת הקנאביס. אחד היעדים האהובים במדינה על תיירים הוא "קולוניה", יעד זה נמצא בדרום מערב אורגוואי ונחשב למעין עיירה ציורית ואחד מן אתרי המורשת העולמיים לפי אונסק"ו. אגב לא רק שם גם בערים אחרות תוכלו ליהנות מהפרח מאחר וניתן למצוא אותו בכל מקום. אגב, מחיר הקנאביס באורוגוואי הוא מהזולים בעולם.

גם למרכז אמריקה יש לא מעט מקום: ג'מייקה

בשנת 2015 הצטרפה ג'מייקה אל מדינות האזור אשר הכניסו את אי הפללת הקנאביס למדינה. ג'מייקה היא אחד מן היעדים היפים בעולם וניתן למצוא שם לא מעט אטרקציות וחופים אשר יהפכו את חווית הצריכה לחוויה מסוג אחר לגמרי. מדובר במדינה מאוד מתירנית ואין חשש להסתובב עם קנאביס ברחובות ואף לעשן אותם בחוץ מאחר ומדובר באי הפללה מלאה.

ניקח טיפה דרומה מאמסטרדם: בריסל

אם אנחנו הולכים לגבול הדרומי של אמסטרדם אנו נמצא את בריסל בירת בלגיה, למעשה כאשר אנחנו מדברים על עישון בבריסל אנו מדברים על חוויה מעט נוקשה ופחות משחררת מן חברתה ההולנדית. יחד עם זאת, כל עוד יהיו באמתחתם פחות מ – 3 גרם קנאביס, הכל בסדר.

פראג: אחת הערים היפות באירופה

פראג בעיני רבים נחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה, לא מעט משפחות וזוגות פוקדים את העיר מדי שנה ומדובר באחת הערים בעל אחוזי התיירות הגבוהים בעולם. אמנם על פי החוק מכירת קנאביס אסורה שם אך יחד עם זאת מדובר במדינה ליברלית מאוד כלפי היחס שלה למעשנים וניתן למצוא כמעט בכל מקום מה לעשן. מדי שנה נערך בפראג אחד הפסטיבליים הגדולים בעולם והראשון בגודלו באירופה – "קנאפסט" אשר במהלכו תוכלו לראות מוצרי קנאביס, לטעום ואף לרכוש זרעים לגידול עצמי.

ארצות הברית: פסל החירות מקבל משמעות אחרת

לפני שאנחנו מתחילים להמליץ על היעד רצוי לציין שבארצות הברית יש כ – 50 מדינות שונות כאשר בכל אחת מן המדינות החוק שונה, לכן כאשר אתם עוברים בין מדינה למדינה בדקו מה היחס שלה כלפי קנאביס על מנת להימנע מ"סחר" במקרה הטוב או מעצר לילי במדינה זרה וחותמת שחורה במקרה הרע. בין המדינות בארצות הברית המקבלות קנאביס ניתן לראות: קליפורניה, קולורדו, וושינגטון וגם ניו יורק. למעשה במדינות אלו תוכלו לצרוך את הסם ולקנות אותו ללא שום חשש ובהנאה מלאה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
החזיקו חזק!
עוברים לבית המרקחת
דילוג לתוכן