קנאביס רפואי – איפה כדאי לאחסן בבית?

אחרי מאמצים רבים קיבלתם לאחרונה אישור לקנאביס רפואי, הקנאביס שימש מאז ומתמיד כבעל סגולות ויתרונות ללא מעט מחלות ובעיות רפואיות, יחד עם זאת כאשר אנחנו מדברים על קנאביס רפואי אנו מדברים על צמח לכל דבר ועניין ולא לתרופה כימית אשר הוכנסו לה חומרים המאריכים את זמני המדף. ריכזנו עבורכם מעט טיפים שיעזרו לכם לשמור על טריות ואיכות הקנאביס שלכם. 

תגידו שלום לשקיות הפלסטיק

לרוב חברות הפארמה השונות וספקי הקנאביס מביאים לנו את התפרחת בשקיות ייעודיות, שקיות אלו  הם אמנם פתרון טוב לשינוע מהיר אך לא הטוב ביותר לאחסון מאחר ואין ביכולתם של שקיות אלו לשמוע על לחות אחידה(פרח הקנאביס והטריכומות רגישות ופגיעות מאוד מכל הקשור לאור, חום ולחות גבוהה והתחמצנות ע"י האוויר.

קופסאות וואקום לאחסון – הפתרון האידיאלי

על מנת להימנע ממצבים בהם הלחות לא אחידה, חום גבוה, אור ואף אוויר החודר לעבר התפרחת – אנו ממליצים לכם לאחסן את תפרחת הקנאביס בקופסאות וואקם לאחסון ייעודי . לרוב כאשר אנחנו נקבל את אספקת הקנאביס החודשית אנו נקבל – תפרחות מלאות ומוכנות לשימוש. כאשר אנחנו לא שומרים על לחות אחידה אנו יכולים לפגוע בתפרחת ואף להגיע למצבים של זיהום. 

שקיות לחות ייעודיות: לשמור על הלחות

אין ספק שצנצנת זכוכית היא הבחירה הנכונה עבורכם, יחד עם זאת על מנת לשמור על לחות אופטימאלית (לחות של 62% בתוך חלל אחסון לדעת רוב המומחים) אנו ממליצים לקנות שקיות לחות ייעודיות אשר נמכרות בחנויות הפארם השונות, כמו כן ניתן למצוא אותם בחנויות לאידוי וגידול צמחים. היות ואתם לא מוצאים שקית ייעודית תוכלו לשים מד לחות על מנת למדוד בכל עת את כמות הלחות בצנצנת. מדובר בעניין של כמה שקלים לפה או לפה.

לשמור במקום קר ומוצל

אחד האלמנטים החשובים ביותר לשמירה על תפרחת הקנאביס שלכם הוא דרך שמירתו במקום קר ומוצל. מחקרים רבים מראים שחום מעל 25 מעלות צלסיוס עלול לפגוע לא מעט בפרח שלכם ולהתפתחות עובש, התאדות החומרים הפעילים, התפוצצות של הטריכומות בפרח ולהשפיע בצורה משמעותית על איכות הפרח אותו אתם צורכים, מה שישפיע גם על איכות הטיפול אותה אתם מקבלים בסוף.

חשיפה לאוויר – בשום פנים ואופן

אין זה משנה אם תבחרו בצנצנת או בכלי ייעודי אחר לשם אחסון הקנאביס שלכם, חשוב מאוד להבין כי המטרה מאחורי כל שרשרת "האחסון הזה" (קופסאות אחסון ווקאם, שקיות לחות) היא מאוד ברורה. ישנם כמה פרמטרים שצריכים להתקיים על מנת להבטיח את איכות החומר: לחות נכונה, מקום מוצל , מתחת ל25 מעלות צלסיוס וללא חשיפה לאוויר. האוויר יכול להזיק לא מעט לקנאביס זו הסיבה לכך המטרה שלנו היא למצוא לו פתרון אחסון אטום.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
החזיקו חזק!
עוברים לבית המרקחת
דילוג לתוכן